O Nas!

Nasza firma działa na rynku od kilkunastu lat. Przez ten czas pomogliśmy wykończyć kilkadziesiąt mieszkań i lokalów usługowych naszych Klientów. Wysoką jakość naszych usług potwierdza to, że większość naszych nowych zleceń dostajemy „z polecenia”.

W zależności od potrzeb wykonujemy kompleksowe usługi remontowo-budowlane, jak i drobne naprawy sprzętu, instalacji hydraulicznych i elektrycznych. Wychodzimy z założenia, że nasi Klienci nie muszą znać się na sprawach technologii i materiałów budowlanych, dlatego zawsze staramy się doradzić w tych kwestiach, tak aby wybrane rozwiązanie było estetyczne i funkcjonalne i spełniało swoje zadanie przez wiele lat.

Nasz zespół stanowi ok. 6 wykwalifikowanych specjalistów, z których każdy ma wieloletnie doświadczenie w wykańczaniu mieszkań i domów. Dodatkowo w trakcie realizacji jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i informujemy Cię na bieżąco o postępie prac.

Podczas pierwszego spotkania ustalimy ostateczny koszt i termin realizacji całego remontu. Decydując się na współpracę z nami masz gwarancję wysokiej jakości usług i niezmienności ceny. W przypadku bardzo dużych zleceń zawsze staramy się zaproponować korzystny rabat.

W obszarze 30km od centrum Warszawy, dojazd jest wliczony w cenę usługi dlatego nie musisz martwić się żadnymi dodatkowymi kosztami. Dysponujemy dużymi samochodami dostawczymi, dzięki czemu możemy pomóc podczas zakupów i transportu materiałów budowlanych.Nasze Pakiety

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja pozwoli Państwu zrealizować zamierzony cel, jakim jest wykończenie nowego mieszkania lub domu, zgodnie z Państwa życzeniem.

...

Jest to nasz podstawowy program wykończenia mieszkań. Skierowany jest do osób, które poszukują rozwiązań pozwalających ograniczyć koszty wykończenia, a także dla tych, którzy zakupili mieszkania pod wynajem.

...

Idealny program dla osób, które oczekują przede wszystkim komfortu w wykańczanym wnętrzu, jednocześnie wysoko ceniąc sobie podążanie za najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Zawiera wysokiej jakości produkty dla Twojego mieszkania!

...

Został stworzony dla osób, dla których najważniejszy będzie dostęp do pełnej gamy wyselekcjonowanych materiałów, w celu uzyskania ponadprzeciętnej estetyki i pełnych możliwości aranżacji.